EMS Ursus

EMS, czyli elektrostymulacja mięśni, to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkich efektach. Treningi stanowią także odpowiedź na potrzeby współczesnych, zabieganych ludzi, którym trudno wygospodarować w napiętym grafiku wystarczającą ilość czasu na ćwiczenia kilka razy w tygodniu. Do tej pory elektrostymulacja mięśni była wykorzystywana głównie przez zawodowych sportowców. Dziś EMS na Ursusie jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i ciało pod opieką specjalistów.

EMS Ursus — na jakie rezultaty treningów możesz liczyć?

Profesjonalny trening wykonany pod okiem osobistego trenera to sposób nie tylko na rozbudowę mięśni, poprawę napięcia skóry i zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Możliwe jest również wzmocnienie całego organizmu, a to wszystko bez obciążenia stawów. Podczas treningów EMS na Ursusie do mięśni wysyłane są impulsy elektryczne, które w równomierny sposób obciążają zarówno mięśnie powierzchniowe, jak i głębokie. Elektrody znajdują się w specjalnej kamizelce, którą ma na sobie ćwiczący. Umieszczono je na ponad 10 obszarach odpowiadającym głównym partiom ciała. Ponadto kamizelka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie utrudniała ruchów. Przed rozpoczęciem ćwiczeń trener osobisty dobiera moc impulsów, tak aby były dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można liczyć na znacznie lepsze i przede wszystkim szybsze efekty, w porównaniu do tradycyjnych ćwiczeń.

Kto może przyjść na ćwiczenia EMS na Ursusie?

Proponowana przez nas metoda ćwiczeń jest uniwersalna, dzięki czemu jest odpowiednia praktycznie dla każdego.

  • Sprawdzi się w przypadku zawodowych sportowców, którzy chcą, aby trening EMS na Ursusie uzupełniał inne wykonywane przez nich ćwiczenia.
  • To dobry wybór również dla amatorów, którzy chcą osiągać lepsze rezultaty na treningach.

 

Elektrostymulacja mięśni to bezpieczne rozwiązanie w przypadku osób mających za sobą kontuzję. Dzięki EMS mogą utrzymać formę, nie obciążając uszkodzonych partii ciała. Treningi sprawdzają się też jako element rehabilitacji, przyspieszając jej efekty. Są polecane osobom, które chcą spalić tkankę tłuszczową, jednak nie mają wystarczającej ilości czasu na ćwiczenia. Wystarczą dwie 30-minutowe sesje w tygodniu, aby uzyskać znakomite rezultaty. Treningi są też rekomendowane kulturystom, bowiem możliwe jest ustalenie mocy impulsów dla każdej grupy mięśni, co ułatwia ich budowę.

Wybierz profesjonalny trening EMS na Ursusie

Zapraszamy do naszej placówki na Ursusie, gdzie czeka na Ciebie profesjonalny i nowoczesny sprzęt do elektrostymulacji, dodatkowe akcesoria fitness oraz doświadczony trener osobisty. Wystarczy już jedna sesja, aby przekonać się, że ćwiczenia są nie tylko efektywne, ale również przyjemne. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!