EMS Saska Kępa / Gocław

Miałeś uraz i nie chcesz stracić formy? Musisz schudnąć, ale nie masz na to wystarczająco dużo czasu? A może szukasz urozmaicenia w swoich treningach? Optymalnym rozwiązaniem będzie EMS na Saskiej Kępie. Elektrostymulacja mięśni to nowoczesny i sprawdzony sposób ćwiczeń, wykorzystywany głównie przez sportowców. Profesjonalnie prowadzone treningi EMS w naszym studio dają gwarancję sukcesu!

 

Jak działa trening EMS Saska Kępa/Gocław?

Trening EMS na Saskiej Kępiew bliskim sąsiedztwie Gocławia w Warszawie może odbywać się z dodatkowymi akcesoriami do fitnessu, lecz do osiągnięcia dobrych rezultatów wystarczy już lekka kamizelka z elektrodami do pobudzania mięśni oraz komputer sterujący. Elektrody te podzielone są na 10części, odpowiadających najważniejszym grupom mięśni człowieka – w ten sposób można precyzyjnie dobrać poziom elektrostymulacji dla każdej partii ciała. Trening EMS w Warszawie z trenerem osobistym umożliwia uzyskanie optymalnych efektów poprzez dostosowanie obciążenia do potrzeb i możliwości ćwiczącego.

 

Jakie korzyści dają treningi EMS?

Wizyta w EMS na Saskiej Kępie/Gocław przyniesie Ci szereg wymiernych korzyści:

● Mięśnie rozbudowują się dużo szybciej niż przy klasycznym treningu;

● Czas ćwiczeń może zostać skrócony (przy jednoczesnym zachowaniu pożądanych efektów);

● Następuje wzmocnienie organizmu, zwiększenie kondycji i poprawia ogólnego samopoczucia;

● Zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

● Obniżenie poziomu ryzyka kontuzji, dzięki odciążeniu stawów.

Elektrostymulacja wykorzystywana jest przez sportowców od wielu lat w celu podniesienia efektywności treningów – teraz masz do niej dostęp również Ty!

 

Dla kogo przeznaczony jest trening EMS w Warszawie (Saska Kępa/Gocław)?

Elektrostymulacja mięśniowa stosowana jest często jako uzupełnienie tradycyjnego treningu, jednak ,że dla większości osób sprawdza się jako jedyny sposób ćwiczeń. Z EMS w Warszawie najczęściej korzystają:

  • Sportowcy, którzy chcą zwiększyć efektywność swoich treningów;
  • Osoby po urazach, aby wrócić do pełnej sprawności;
  • Osoby zabiegane, które nie mają czasu na zwykłą siłownię, a chcą popracować nad sylwetką lub zgubić zbędne kilogramy.
  • Osoby z problemami kostno-stawowymi

Treningi EMS to doskonała alternatywa dla tradycyjnej siłowni. Dobór odpowiedniej siły impulsów elektrycznych dla poszczególnych partii ciała ułatwia dopasowanie ćwiczeń do danej osoby i jej potrzeb, dzięki czemu zwiększa się efektywność treningu. Elektrostymulacja w równym stopniu rozwija mięśnie powierzchniowe jak też głębokie – w niektórych sytuacjach stanowi to istotną przewagę nad tradycyjnymi ćwiczeniami.

Odwiedź nas i sprawdź sam!

Zapraszamy na Saską Kępę na trening EMS, gdzie przekonasz się, że elektrostymulacja może być bardzo przyjemna i rozluźniająca, szczególnie na początku ćwiczeń, przy niższej sile impulsów. Na miejscu spotkasz także trenera osobistego, który zadba o pełne bezpieczeństwo Twojego treningu oraz odpowiednie dopasowanie obciążenia. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zadzwoń do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Przyjdź do nas i poczuj, jak przyjemny może być trening EMS!