Franczyza firmy — otwórz własne studio EMS z pomocą Platinum Active

Zastanawiasz się nad otwarciem własnej firmy?

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes, który zapewni Ci zadowalające dochody i umożliwi rozwój?

W takim razie franczyza Studia EMS z wykorzystaniem urządzeń do elektrostymulacji jest właśnie dla Ciebie! Z naszą pomocą możesz otworzyć własne studio elektrostymulacji mięśniowej w swojej okolicy.

Wykorzystanie technologii EMS to dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą odnieść sukces w branży fitness. Franczyza firmy nie wymaga dysponowania dużą przestrzenią czy sporą ilością sprzętu. Nie ma też konieczności inwestowania znacznych kwot w wykończenie lokalu.

Z naszą pomocą Twoje studio EMS w krótkim czasie odniesie sukces!

trening platinum ems

Dlaczego urządzenia EMS są tym, czego potrzebuje Twój biznes?

Elektrostymulacja mięśni jest szeroko stosowana, m.in. w fizjoterapii i zapewnia znakomite efekty. Od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością jako jedna z metod treningu całego ciała. Stanowi połączenie treningu siłowego z cardio, dzięki któremu można skutecznie rozbudować mięśnie, poprawić napięcie skóry, zmniejszyć tkankę tłuszczową i cellulit, a także wzmocnić cały organizm. To wszystko przy minimalnych nakładach czasu.

Urządzenia do ćwiczeń EMS zostały zaprojektowane w taki sposób, aby trening był możliwie jak najkrótszy. Wystarczy zaledwie 20 minut, 2 razy w tygodniu. To znakomite rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie ćwiczenia, a jednocześnie zależy im na szybkich rezultatach.

Studio EMS jest sposobem na uzyskanie szybkiego zwrotu z inwestycji

Elektrostymulacja mięśniowa jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w branży fitness, dlatego już teraz warto stać się jego częścią. Inwestycja w kamizelkę EMS oraz potrzebny sprzęt nie wymaga dużych nakładów finansowych, zwłaszcza w porównaniu do tradycyjnej siłowni. Oprócz tego możesz liczyć na niskie koszty operacyjne.
W połączeniu z wysoką marżą możliwy jest bardzo szybki zwrot z inwestycji. Aby otworzyć własne studio, nie potrzebujesz dużego lokalu i grupy pracowników.

Dzięki czemu nie musisz ponosić wysokich kosztów wynajmu sporej powierzchni. Wszystko to przekłada się na szybszą rentowność całego przedsięwzięcia.

trening platinum ems

Studio EMS pomaga klientom w:

Rehabilitacji po urazach narządów ruchu

Redukcji cellulitu

Bezpieczny i stabilny rozwój, czyli dochodowa franczyza siłowni EMS

Decydując się na franczyzę, otrzymujesz cenne porady biznesowe, wsparcie marketingowe, opis najlepszych praktyk oraz przepis na najkrótszą drogę do sukcesu. Sprzęt EMS, który pomożemy Ci pozyskać, ma bardzo niskie koszty utrzymania. Dzięki temu możesz liczyć na uzyskanie wysokich, satysfakcjonujących marży. Z biegiem czasu, gdy

Twój biznes zacznie dynamicznie się rozwijać, możesz bez problemu zmodernizować swoje studio i dopasować je do rosnących potrzeb oraz zwiększającego się popytu. Nasz model biznesowy jest zatem bardzo elastyczny.

ems trening platinum
ems trening platinum

Sprzęt do siłowni EMS

Urządzenie EMS oraz pozostałe elementy niezbędne do treningu to wysokiej jakości produkty, które zdobyły nagrody w kategorii innowacyjności, fitness, designu oraz osiągnięć w rozwoju biznesu. Ponadto są w pełni bezpieczne oraz produkowane w Unii Europejskiej z solidnych materiałów, zgodnych z obowiązującymi normami ISO. Twoi klienci otrzymują zatem to, co najlepsze. Części wymagające regularnej wymiany nie są drogie w zakupie, co przekłada się na spore oszczędności w dłuższej perspektywie czasu. Jeśli zdecydujesz się na franczyzę, możesz także liczyć na pełne wsparcie techniczne ze strony lokalnych partnerów oraz centrali.

Kombinezon treningowy EMS oraz inne potrzebne akcesoria są w pełni mobilne, co oznacza, że możesz poszerzyć swoje usługi o treningi w domu klientów, a nawet w firmach. Oznacza to nieograniczone możliwości dla Twojego biznesu oraz jeszcze większe grono potencjalnych klientów.