EMS Bielany

Trening EMS wykorzystywany był do tej pory głównie przez zawodowych sportowców – pozwalał uzyskać optymalne efekty w krótszym czasie. Z czasem jednak technologia ta stała się dostępna dla większej ilości osób, głównie poprzez domowe urządzenia, które niestety nie pozwalają na wykorzystanie pełnego potencjału elektrostymulacji. Profesjonalny trening EMS na Bielanach z trenerem osobistym jest o wiele lepszym rozwiązaniem, gdyż umożliwia osiągnięcie optymalnych efektów w stosunkowo krótkim czasie.

Jak działają treningi EMS?

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do mięśni, co pozwala na równomierne obciążenie zarówno mięśni powierzchniowych, jak i głębokich. Elektrody do stymulacji umieszczone są w lekkiej kamizelce, która nie utrudnia ruchów; podzielone są one na 8 obszarów związanych z głównymi partiami ciała; następnie trener osobisty z pomocą komputera dobiera odpowiednią moc impulsów do potrzeb ćwiczącego. Trening EMS w Warszawie daje zatem lepsze efekty niż tradycyjne ćwiczenia, a do tego w znacznie krótszym czasie!

Kto może przyjść na ćwiczenia EMS na Bielanach?

Elektrostymulacja mięśni to uniwersalna metoda ćwiczeń, z której korzystać mogą praktycznie wszyscy, np.:

  • Zawodowi sportowcy, często uzupełniający swój trening ćwiczeniami EMS;
  • Osoby amatorsko uprawiające sport chętnie korzystają z elektrostymulacji, by osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Warto skorzystać z tej metody, ponieważ:

  • W razie kontuzji, EMS Bielany to doskonały sposób na utrzymanie formy bez obciążania uszkodzonych partii ciała;
  • Z pomocą elektrostymulacji rehabilitacja przebiega szybciej i jest łatwiejsza;
  • EMS w Warszawie to również świetna opcja na spalenie tkanki tłuszczowej, szczególnie dla osób zapracowanych – wystarczą już dwie sesje po 30 minut tygodniowo, aby uzyskać niesamowite efekty;
  • Możliwość ustalania mocy impulsów dla każdej grupy mięśni ułatwia ich budowę w pożądany sposób, dlatego też jest to urządzenie bardzo lubiane przez kulturystów.

Profesjonalne ćwiczenia EMS w Warszawie

Nasza placówka do treningów EMS na Bielanach wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do elektrostymulacji, obecność trenera osobistego z dodatkowymi akcesoriami fitness zapewnia ponadto prawidłowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. Odpowiedni dobór natężenia impulsów ułatwia z kolei uzyskanie optymalnych efektów – bez nadmiernego przemęczania organizmu.

Zapraszamy na nasze ćwiczenia EMS w Warszawie, gdzie można wypróbować nowoczesną technologię elektrostymulacji mięśni. Już po jednej sesji przekonasz się, że jest to nie tylko efektywny, ale i przyjemny sposób ćwiczeń – stąd też wiele osób decyduje się na treningi EMS jako urozmaicenie swojego planu ćwiczeń lub alternatywę dla siłowni. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zadzwoń do nas! Możesz też nas odwiedzić i zapytać o wszystko naszego trenera, który udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji i zaproponuje odpowiedni plan treningowy.