EMS Mokotów

O ćwiczeniach opartych na elektrostymulacji mięśni mówi się coraz więcej – w różnych sklepach dostępne są przyrządy , które mają umożliwić taki trening w domu, jednak niestety nie pozwalają one na osiągnięcie pożądanych efektów. Lepszym rozwiązaniem jest przyjście na profesjonalny trening EMS w Warszawie Mokotów – to jedyny sposób, by w pełni skorzystać z technologii –opartej na najnowocześniejszym sprzęcie, wspartej wiedzą i doświadczeniem absolwentów AWF-u.

Na czym polega trening EMS w Warszawie?

Ćwiczący przychodząc na treningi EMS na Mokotowie, gdzie otrzymuje kamizelkę wyposażoną w liczne elektrody; trener osobisty dopasowuje obciążenia do celów ale także stanu zdrowia ćwiczącego. Elektrody podzielone są na 10 grup, które odpowiadają najważniejszym partiom ciała – dla każdej z nich można dobrać inny poziom stymulacji elektrycznej, co znacząco zwiększa efektywność treningów EMS. Dodatkowo, w czasie ćwiczeń korzysta się z urządzeń do fitnessu, aby uzyskać optymalne efekty.

Kto może skorzystać z treningu EMS w Warszawie?

Technologia elektrostymulacji mięśni jest uniwersalna – dzięki krótkim treningom EMS w Warszawie na Mokotowie, w zależności od potrzeb, można uzyskać oczekiwane efektyWystarczą już dwie sesje po 30 minut tygodniowo, by w krótkim czasie zauważyć spadek tkanki tłuszczowej oraz rozbudowę mięśni. Dla kogo są przeznaczone takie ćwiczenia?

  • Korzystają z nich profesjonalni sportowcy, aby zwiększyć efekty ćwiczeń i lepiej przygotować się do zawodów (teraz treningi EMS dostępne są także dla osób amatorsko uprawiających sport);
  • Kulturyści mogą precyzyjniej budować tkankę mięśniową poprzez zróżnicowaną stymulację odpowiednich grup mięśniowych;
  • Osoby po urazach, korzystające z ćwiczeń EMS Mokotów, zachowują swoją kondycję bez obciążania uszkodzonych części ciała;
  • Także w czasie rehabilitacji elektrostymulacja daje doskonałe efekty i pozwala szybciej wrócić do pełnej sprawności;
  • Trening EMS pozwala zgubić zbędne kilogramy oraz pozbyć się cellulitu przy krótszym czasie ćwiczeń niż w przypadku tradycyjnej siłowni. Jest to dobra opcja dla tzw. osób zabieganych;
  • Stanowią one doskonałe uzupełnienie i urozmaicenie dla osób ćwiczących w tradycyjny sposób.

Nie musisz dłużej chodzić na siłownię – trening EMS pozwoli Ci osiągnąć takie same efekty w krótszym czasie!

Profesjonalne ćwiczenia EMS na Mokotowie

W sklepach dostępne są różne gadżety do ćwiczeń, które opierają się na elektrostymulacji mięśni, jednak w żadnym stopniu nie mogą one dorównać ćwiczeniom na profesjonalnym sprzęcie pod okiem trenera osobistego. Przyjedź na Mokotów na trening EMS i przekonaj się sam, jak przyjemne i odprężające jest to doświadczenie – bardzo szybko spostrzeżesz na swoim ciele pierwsze efekty!

Trener dobierze optymalny do Twoich potrzeb poziom impulsów elektrycznych, będzie czuwał także nad bezpiecznym i prawidłowym przebiegiem ćwiczenia. W wielu przypadkach wykorzystywane są tu również inne akcesoria fitness, dzięki czemu ćwiczenia dadzą Ci więcej zabawy, a rezultaty pojawią się jeszcze szybciej. Elektrostymulacja mięśni to doskonała alternatywa lub uzupełnienie tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Przyjdź do nas i przekonaj się sam!