STRONA GŁÓWNA

Darmowy trening EMS

ODKRYJ TRENING PRZYSZŁOŚCI!

 

Już dziś osiągnij sylwetkę, która od zawsze była Twoim marzeniem

Trening EMS to tylko 30 minut!

 

Platinum Active to studio elektrostymulacji mięśniowej, dzięki któremu szybko zrealizujesz postawione sobie cele treningowe, zadbasz o zdrowie, zyskasz nową sylwetkę, poprawisz kondycję, wrócisz do sprawności po urazach. Trening EMS to innowacyjna metoda, której pierwsze efekty osiągniesz już po 3-4 sesjach.


Czym jest trening EMS?

Elektrostymulacja mięśniowa, czyli w skrócie EMS, to trening polegający na wywoływaniu skurczu mięśni stabilizujących poprzez impulsy elektryczne niemające wpływu na układ nerwowy. Ćwiczący jest ubrany w specjalny kombinezon wyposażony w elektrody, z których wysyłane są impulsy do mięśni. Dzięki temu, że ćwiczenia nie są intensywne, ryzyko kontuzji jest zredukowane do minimum. Oprócz tego nad bezpieczeństwem ćwiczącego czuwa doświadczony trener EMS, który pomaga osiągnąć pożądane efekty. Liczy się dla nas nie tylko cel, które sobie stawiasz ale również bezpieczeństwo treningów. Dlatego zespół Platinum Active to wyłącznie wykwalifikowani absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego posiadający odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Regularne treningi EMS pozwalają uzyskać wymarzoną sylwetkę nawet 3 razy szybciej niż tradycyjne ćwiczenia na siłowni, a przy tym nie obciążają stawów i nie są kontuzjogenne.

Dla kogo treningi EMS?

Zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z oferty treningów EMS? Treningi te polecane są sportowcom, kulturystom i osobom aktywnym fizycznie, a także tym, którzy pragną zbudować masę mięśniową, zwiększyć swoją siłę, poprawić sprawność fizyczną, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zredukować cellulit. Trening EMS polecany jest również podczas rehabilitacji po urazach narządów ruchu. EMS to także treningi, z których mogą korzystać osoby zmagające się z uporczywymi dolegliwościami, takimi jak bóle pleców, nietrzymanie moczu czy zaniki mięśni. Trening EMS jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą trenować na tradycyjnej siłowni. Aby rozpocząć swoją przygodę z EMS, wcale nie trzeba być sportowcem ? możesz zacząć treningi, nawet jeśli nigdy wcześniej nie trenowałeś żadnej dyscypliny!

Oczekujesz od treningów czegoś więcej? Spróbuj już dziś!

Zapraszamy do naszych dwóch lokalizacji na Bielanach i Mokotowie na pierwszy darmowy trening.

Uwaga! Gocław i Saska Kępa- zapraszamy Was do naszej nowej lokalizacji! Sprawdź tutaj