EMS Radom Gołębiów

Trening EMS Warszawa - zespół Platinum Active

Nowoczesny sprzęt, profesjonalna opieka trenera osobistego i niesamowite efekty w krótkim czasie — tak w skrócie można opisać trening EMS w Radomiu. Elektrostymulacja mięśni cieszy się coraz większą popularnością i jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi w branży fitness. Osoby, które zdecydują się odwiedzić nas na Gołębiowie, mogą wypożyczyć specjalną kamizelkę wyposażoną w elektrody. Są one umieszczone w kilku obszarach, odpowiadając mięśniom znajdującym się w głównych partiach ciała. Następnie doświadczony trener dopasowuje obciążenie, czyli moc impulsów do celów, jakie chce osiągnąć dana osoba, a także do jej stanu zdrowia. Moc może różnić się w zależności od konkretnego mięśnia, co nie tylko ułatwia jego rozbudowę, ale jednocześnie zwiększa efektywność samych treningów. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, w trakcie ćwiczeń wykorzystuje się urządzenia do fitnessu.

Kto może skorzystać z treningu EMS w Radomiu?

EMS w Radomiu to uniwersalna opcja dla każdego, komu zależy na uzyskaniu efektów sylwetkowych w możliwie najkrótszym czasie. Wystarczą zaledwie 2 sesje po 30 minut w tygodniu, aby osiągnąć wymarzone cele, niezależnie od tego czy dotyczą one zmniejszenia tkanki tłuszczowej, czy rozbudowy mięśni. Kto może skorzystać z naszych treningów?

  • Profesjonalni sportowcy, którym zależy na zwiększeniu efektów ćwiczeń i przygotowaniu się do zawodów.
  • Kulturyści, dla których kluczowe jest precyzyjne budowanie tkanki mięśniowej, poprzez stymulację poszczególnych grup mięśniowych.
  • Osoby, które mają za sobą urazy lub kontuzję i nie chcą obciążać uszkodzonych części ciała, jednocześnie zachowując dobrą formę.
  • Osoby będące w trakcie rehabilitacji, którym zależy na szybkim powrocie do sprawności.

EMS w Radomiu to także znakomite rozwiązanie dla każdego, kto chce pozbyć się nadprogramowych kilogramów i cellulitu, a jednocześnie nie ma wystarczającej ilości czasu, aby ćwiczyć na siłowni. Treningi w naszej placówce sprawdzą się również jako uzupełnienie lub urozmaicenie dla codziennych aktywności. Elektrostymulacja mięśni zapewnia takie same efekty jak ćwiczenia na maszynach, jednak w znacznie krótszym czasie.

Profesjonalne ćwiczenia EMS na Gołębiowie

Jeśli jesteś ciekaw, jakie rezultaty zapewniają treningi EMS, koniecznie odwiedź nas w Radomiu na Gołębiowie i przekonaj się, że aktywność fizyczna może być nie tylko skuteczna, ale jednocześnie przyjemna i odprężająca. Doświadczony trener będzie czuwał nad tym, aby wszystkie ćwiczenia przebiegały w sposób bezpieczny i prawidłowy. Dzięki temu zaskakujące efekty na ciele pojawią się szybciej, niż myślisz!